«Teen Zone» територія підліткового одягу

м. Мелітополь, вул. Героїв України, 14

+38 (068) 800-93-41


«Teen Zone» — Ми створюємо тренди!

  • підлітковий одяг
  • верхній одяг
  • головні убори
  • білизна
  • шкарпетки, панчохи
  • аксесуари 
Подростковая одежда Мелитополь.Подростковая одежда Мелитополь.«Тин Зон» подростковая одежда«Тин Зон» подростковая одежда«Тин Зон» подростковая одежда«Тин Зон» подростковая одежда«Тин Зон» подростковая одежда«Тин Зон» подростковая одежда«Тин Зон» подростковая одежда«Тин Зон» подростковая одежда

Ми співпрацюємо з провідними українськими, європейськими та турецькими виробниками.


«Reporter Young» — це брендовий одяг для молодих індивідуалістів, для підлітків, у яких вже є свій стиль і даний бренд підкреслює їх унікальність.

Ми створюємо колекції для тих, хто стежить за модними тенденціями, хто любить комфортний вуличний стиль. Ми приділяємо увагу кожній деталі, елементу і зручності використання!

Моделі даного бренду розробляються і виробляються по системі, яка збільшує згуртованість колекції і, отже, її взаємодоповнюваність.

«Reporter Young» заснований на виробництві продуктів безкомпромісної якості, безпеки та відповідності світовим тенденціям, підкреслюючи характер тінейджерів. Кожна колекція підготовлена ​​з ентузіазмом і унікальністю!

З моменту створення бренду фірма прагне стати світовим лідером в індустрії підліткової моди. «Reporter Young» зібрав воєдино все, що виражає особистість: сучасність, моду, якісність, безпеку, емоції і комфорт.